Uncategorized

Wyniki konkursu “SIŁA NATURY DRZEMIĄCA W NASIONACH”

Konkurs ogłoszony TUTAJ dobiegł końca. Czas na wyniki.

Najpierw krótkie podsumowanie: W konkursie wzięły udział 22 osoby, przysłaliście w sumie 72 zdjęcia i 3 wiersze. Wszystkie prace można obejrzeć w ALBUMIE KONKURSOWYM. 

 

Cieszyłam się, że tyle prac wpłynęło… Do czasu 🙂 Trzeba było wybrać zwycięzcę i tu zaczęły się schody. Wszystkie osoby zasługiwały na zwycięstwo. Jak dobrze, że przedstawiciel sponsora, firmy PNOS również był w Jury konkursu 🙂 Mogłam chociaż część tego ciężaru zrzucić na ich barki. I to wcale nie jest kokieteria z mojej strony. Naprawdę bardzo trudno wybrać zdjęcie najlepiej opisujące temat konkursu. Ale ktoś musi wygrać. Tak więc:

TADAM (werble budujące napięcie…)

Oficjalne wyniki konkursu:

(Oczywiście wszystkie nagrody są równorzędne, dlatego kolejność jest zupełnie przypadkowa.)

Wiersze:

Aneta Hynowska:

wyniki konkursu - wiersz

Ewa Furmańska

Wyniki konkursu - wiersz

Zdjęcia:

Wioletta Plich-Patora

wyniki konkursu - siewki katalpy

Maciek Mirowski

wyniki konkursu - zdjęcie pomidora

Zwycięzcom serdecznie gratuluję a wszystkim uczestnikom dziękuję i zachęcam do brania udziału w kolejnych konkursach.

Jeszcze kwestia formalna, wszystkie osoby nagrodzone, zgodnie z regulaminem, powinny w prywatnej wiadomości na fb lub na skrzynkę pocztową (kontakt@blogleonardy.pl) przysłać potwierdzenie chęci odebrania nagrody. Wiadomość taka jest warunkiem koniecznym otrzymania bonu uprawniającego do dokonania zakupów w sklepie internetowym sponsora. Na potwierdzenie czekam 48 godzin.

Dziękuję i zachęcam do śledzenia bloga, a tymczasem korzystajmy z pięknej pogody za oknem i do ogrodu! Jakie prace trzeba wykonać możecie sprawdzić w KALENDARZU OGRODNIKA NA KWIECIEŃ, zachęcam też do polubienia strony na fb, tam na bieżąco przypominam co jeszcze można zrobić i wspólnie się motywujemy i cieszymy z efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *