Bez kategorii

Konkurs “Siła natury drzemiąca w nasionach”

Cudowny czas Świąt już za nami. Mam nadzieję, że spędziliście go w miłej, rodzinnej atmosferze. A teraz czas, kiedy powoli wracamy do codzienności. I aby ten powrót był miły, przygotowałam dla Was konkurs.

konkurs "siła natury drzemiąca w nasionach"

Zasady konkursu

Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział? Przedstawić w formie zdjęcia lub opisu siłę natury drzemiącą w małych nasionkach. Należy pokazać, co można uzyskać wrzucając wiosną nasiona w ziemię. Może to być zdjęcie plonów z warzywnika, bukietu kwiatów przygotowanych z roślin jednorocznych czy rabaty skomponowanej z kwiatów wysianych wiosną. Warunek: zdjęcie musi być naszego autorstwa a rośliny przedstawione na zdjęciu muszą być jednoroczne (główny temat, jako uzupełnienie mogą być oczywiście inne: krzewy, byliny, trawy…). Kolaże zdjęć nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców, natomiast można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Żeby nie skreślać na starcie osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wysiewaniem nasion możliwy jest także udział w formie komentarza opisującego siłę natury drzemiąca w nasionach. Ale komentarz też musi być specjalny 😉 Poprosimy o napisanie wiersza. Dwa najlepsze z nich zostaną opublikowane na stronie sponsora, czyli firmy PNOS. Tym oto sposobem przechodzimy do kolejnego ważnego punktu naszego konkursu.

Nagrody i ich fundator

Nagrody w konkursie ufundowała firma PNOS – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. Jest to polska firma hodowlano-nasienna i jedno z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju. Nagrody są również zacne. PNOS ufundował aż 4 bony na zakupy w sklepie internetowym e-pnos o wartości 100 zł każdy!

Zwycięzcy konkursu

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez Jury podczas narady. W skład Jury konkursu wejdzie przedstawiciel organizatora i sponsora. Oceniane będą niezależnie zdjęcia i wiersze, jako 2 odrębne kategorie konkursu. W każdej kategorii zostanie wybranych 2 laureatów, którzy w sposób najbardziej kreatywny i oryginalny, według uznania Jury, przedstawią temat konkursu.

Czas trwania

Prace na konkurs należy wysyłać do 11 kwietnia do godz 23:59. Do soboty, 14 kwietnia ogłosimy zwycięzców zarówno na blogu jak i na fanpage’u U Leonardy …akcenty ogrodowe.

Konkurs – pozostałe informacje

Zdjęcie lub wiersz na konkurs należy wysłać e-mailem na adres kontakt@blogleonardy.pl lub umieścić jako komentarz do postu konkursowego na fanpage’u U Leonardy …akcenty ogrodowe. Wszystkie prace zostaną umieszczone w albumie konkursowym na stronie na Facebooku

Co jeszcze? Pełna treść regulaminu dostępna TUTAJ. Zgłoszenie pracy w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *