Bez kategorii

Ogrodniczy sklep internetowy “Akcenty ogrodowe”

Stało się. Rozpoczął się nowy etap związany z moimi ogrodowymi poczynaniami. Właśnie ruszył mój ogrodniczy sklep internetowy, do którego Was serdecznie zapraszam. Pewnie zauważyliście, że jakiś czas temu “blog Leonardy” zmienił nazwę na “U Leonardy …akcenty ogrodowe” U Leonardy będzie nadal zarezerwowane dla bloga,  druga część nazwy “…akcenty ogrodowe” to właśnie nazwa sklepu, który dopiero raczkuje i pochłonął dotychczas cały mój czas. Z tego powodu trochę zaniedbałam blog, ale mam nadzieję, że tutaj niedługo wszystko wróci do normy, a nawet blog zyska na tym całym rebrandingu.

ogrodniczy sklep internetowy

Ponieważ mamy okres tuż przed rozpoczęciem wiosny cała uwaga moja skupiła się na wysiewach, a co za tym idzie na nasionach, łopatkach, rękawiczkach… Obiecuję, że asortyment sklepu będzie stale się powiększał, będę chciała by w ofercie znalazły się artykuły niespotykane nigdzie indziej, ale też takie, które wszyscy kochamy. Liczę tutaj na współpracę z Wami. Jeżeli poszukujecie jakiegoś artykułu – zapytajcie, być może będę mogła zdobyć go dla Was w cenie lepszej niż się spodziewacie?

Chciałabym też poznać Wasze opinie o stronie sklepu: czy jest czytelna? Czy macie jakieś uwagi do wyglądu? Do funkcjonalności? Będę wdzięczna za wszystkie opinie i oczywiście zapraszam na zakupy.

Jak robić zakupy poprzez ogrodniczy sklep internetowy Akcenty ogrodowe?

Można wejść bezpośrednio na stronę sklepu www.akcentyogrodowe.pl i tam obejrzeć asortyment i dokonać zakupu.

Można skorzystać z przycisku na stronie bloga, przycisk przeniesie Cię na strony sklepu …akcenty ogrodowe.

Ostatnia możliwość jest przeznaczona tylko dla zarejestrowanych użytkowników facebooka. Na fanpejdżu U Leonardy możemy zrobić zakupy w dwojaki sposób.

Pierwszy z nich to kliknięcie przycisku “kup teraz” znajdującego się pod zdjęciem w tle. Przycisk przenosi nas na strony sklepu.

Drugi sposób to zakup bezpośrednio z facebooka. Wystarczy kliknąć “Kup na facebooku” i możemy od razu tam sfinalizować zakup.

Ja starałam się ułatwić wszystko jak mogłam. Zapraszam Was teraz do skorzystania z tego. Mam nadzieję, że to początek długiej i pięknej przygody.

Na zakończenie mam dla Was niespodziankę. Dla pierwszych 31 osób które od dziś (31 stycznia) dokonają zakupów za min. 31 zł rabat 5% na całe zakupy (z wyjątkiem towarów objętych promocją). Wystarczy przy zamówieniu w miejscu na kod rabatowy wpisać START. 🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *