Bez kategorii

Konkurs 4 Pory Roku WIOSNA

Wiosna jest chyba najbardziej wyczekiwaną porą roku. Codziennie w przyrodzie zachodzą zmiany, a jeżeli przygrzeje słoneczko, albo spadnie deszcz, to aż słychać jak wszystko rośnie 🙂 W związku z tym, że wiosna już puka do drzwi, przygotowałam konkurs dla czytelników mojego bloga i fanów fanpage’a u Leonardy.

Regulamin

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć w nim udział należy przesłać zdjęcie przedstawiające wiosnę i jak najlepiej oddające jej klimat… Zdjęcia wysyłamy

 • na adres mailowy kontakt@blogleonardy.pl ,  w temacie maila należy wpisać konkurs 4 pory roku wiosna
 • albo wstawiamy w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w albumie Konkurs 4 Pory Roku WIOSNA na facebooku.

 1. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego nieodpłatne opublikowanie na fanpage’u U Leonardy akcenty ogrodowe
 2. Wysłanie zdjęcia konkursowego, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia konkursu.

Wybór laureatów

Laureatów wybierze komisja konkursowa powołana przez organizatora 😉 Pod uwagę będzie brana zgodność zdjęcia z tematyką, kreatywność, wymowa. Jedna nagroda to będzie tzw. “nagroda publiczności”, zostanie wysłana osobie, której zdjęcie najbardziej się spodoba użytkownikom facebooka (zdobędzie najwięcej głosów w głosowaniu na facebooku).

Sponsor i nagrody

Sponsorami konkursu są:

 1. sklep internetowy Akcenty ogrodowe
 2. producent środków do pielęgnacji i ochrony roślin Target

Nagrodami w konkursie będą:

 • Zestaw produktów i gadżetów firmy Target
Zdjęcie tylko poglądowe, nagrodę firma prześle bezpośrednio laureatowi
 • Zestaw 2 białych kogutów drewnianych

konkurs 4 pory roku "wiosna"

 • Zestaw nasion

 • Zestaw akcesoriów ogrodniczych

konkurs 4 pory roku wiosna

 • Firma TARGET ufundowała 10 nagród dodatkowych, które zostaną wysłane laureatom

Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora. Warunkiem przekazania nagrody jest podane danych do wysyłki.

Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez Organizatora tylko i wyłącznie dla celów niniejszego konkursu w celu komunikacji Organizatora z Uczestnikiem, przekazania nagrody. Po przekazaniu nagrody zwycięzcom konkursu, dane osobowe Uczestników zostaną trwale usunięte, nie będą gromadzone, przetwarzane lub przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim.
Podanie Organizatorowi danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzanie danych osobowych będzie obejmować następujący zakres danych : imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu, adres e-mail.

Czas trwania konkursu

Zdjęcia należy przesyłać do 26 marca, dodatkowo do 31 marca będzie można głosować na wybrane zdjęcie (głosować można przez cały czas trwania konkursu)

1 kwietnia 2017 roku ogłoszę zwycięzców.

Każda osoba może dodać tylko jedno wykonane przez siebie zdjęcie, zdjęcie nie może być zaczerpnięte z internetu, natomiast nie musi być wykonane w swoim ogrodzie. Nie musi to być zdjęcie z tego roku, natomiast musi przedstawiać wiosnę.

Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia zdjęcia łamiącego zasady regulaminu Konkurs 4 Pory Roku WIOSNA

Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją tych zasad.

Ta odsłona konkursu ściśle związana jest z wiosną. Chciałabym, aby to był konkurs cykliczny, jak zresztą nazwa wskazuje i dotyczył wszystkich pór roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *